rehabilitacja ursynówfizjoterapia ursynówfizjoterapeuta ursynowortopeda ursynówbiałowąsfizjoterapia imielin
Rehabilitacja i ortopedia
dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.
więcej
Dr n. med. Wojciech Białowąs

Dr n. med. Wojciech Białowąs

Specjalista Chirurgii Kręgosłupa
Zastępca Ordynatora Oddziału Neuroortopedii STOCER 
Absolwent II - go Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1997 r.)
W latach 1997-1998 odbył staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim w Warszawie. W 1999 r. rozpoczął specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którą zakończył pozytywnie egzaminem państwowym w 2006 r. z wynikiem bardzo dobrym.
W 1999 r. rozpoczął pracę na Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie. Od tego roku poznawał i doskonalił umiejętności leczenia schorzeń kręgosłupa pod kierownictwem dr n. med. Pawła Baranowskiego. Od czerwca 2007 r. pełni funkcję zastępcy ordynatora oddziału Neuroortopedii.
Uczestniczył w licznych szkoleniach, kursach zawodowych oraz sympozjach naukowych krajowych i międzynarodowych. Organizowanych przez m. in. Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa, European Spine Society, AO - Spine. Jest współautorem publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

Turnus rehabilitacyjny

Nasza placówka słynie również z organizowania turnusów rehabilitacyjno-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z wadami postawy, chorobą Scheuermanna, skoliozą. Odbywają się one w malowniczej scenerii Dworku nad Pilicą. Urokliwa architektura, czysta rzeka, drewniane pomosty z tarasami wypoczynkowymi, w którym naturalnie się wypoczywa i regeneruje siły. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszej kadry LINMED i  STOŁECZNEGO CENTRUM REHABILITACJI W KONSTANCINIE z oddziału Wad Postawy i  Skolioz zapewniamy profesjonalnie programy terapii. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dworeknadpilica.pl oraz kontaktu z Linmed. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

 
Turnus rehabilitacyjny
Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.

KONTAKT

LINMED ORTOPEDIA I REHABILITACJA
Al. Komisji Edukacji Narodowej 99
02-777 Warszawa
wejscie od ulicy Dzwonniczej (przy dzwonnicy kościelnej)
mapa dojazdu
Godziny otwarcia
pon - pt: 8.30 - 20.00 sob: 9.00 - 15.00
Działamy od 2000r.