rehabilitacja ursynówfizjoterapia ursynówfizjoterapeuta ursynowortopeda ursynówbiałowąsfizjoterapia imielin
Rehabilitacja i ortopedia
dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.
więcej
Linmed
Nasz gabinet jest nowoczesną placówką ortopedyczno-rehabilitacyjną

Od 2000 roku diagnozujemy i efektywnie leczymy ostre oraz przewlekłe bóle, urazy sportowe, wady postawy i wszelkiego rodzaju zaburzenia narządu ruchu.​

Plan rehabilitacyjny jest układany indywidualnie z wdrożeniem kinezyterapii, zabiegów fizykalnych oraz instruktażem ćwiczeń do domu. Takie kompleksowe podejście do schorzenia pozwala nam na uzyskanie szybszych i lepszych efektów. Pracuje u nas zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu ortopedii oraz rehabilitacji dorosłych ze zmianami zwyrodnieniowymi, po wypadkach, urazach oraz dzieci z wadami postawy i skoliozami. Naszych rehabilitantów cechuje pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, odpowiedzialność oraz zaangażowanie. 
Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udziały w różnych kursach oraz szkoleniach.

Nasza praca jest naszą pasją, z zaangażowaniem więc podchodzimy do każdego pacjenta, od lat oferując swoją wiedzę i pozytywną energię.
 

Turnus rehabilitacyjny

Nasza placówka słynie również z organizowania turnusów rehabilitacyjno-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z wadami postawy, chorobą Scheuermanna, skoliozą. Odbywają się one w malowniczej scenerii Dworku nad Pilicą. Urokliwa architektura, czysta rzeka, drewniane pomosty z tarasami wypoczynkowymi, w którym naturalnie się wypoczywa i regeneruje siły. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszej kadry LINMED i  STOŁECZNEGO CENTRUM REHABILITACJI W KONSTANCINIE z oddziału Wad Postawy i  Skolioz zapewniamy profesjonalnie programy terapii. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dworeknadpilica.pl oraz kontaktu z Linmed. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

 
Turnus rehabilitacyjny

Kadra

Lekarze
Rehabilitanci dla dorosłych
Rehabilitanci dla dzieci i młodzieży
Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.

KONTAKT

LINMED ORTOPEDIA I REHABILITACJA
Al. Komisji Edukacji Narodowej 99
02-777 Warszawa
wejscie od ulicy Dzwonniczej (przy dzwonnicy kościelnej)
mapa dojazdu
Godziny otwarcia
pon - pt: 8.30 - 20.00 sob: 9.00 - 15.00
Działamy od 2000r.