rehabilitacja ursynówfizjoterapia ursynówfizjoterapeuta ursynowortopeda ursynówbiałowąsfizjoterapia imielin
Rehabilitacja i ortopedia
dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.
więcej
Lek. med. Dariusz Danis

Lek. med. Dariusz Danis

Ordynator Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 r. zdał z wyróżnieniem I° specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W 2006 r. natomiast uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, egzamin zdany z wyróżnieniem. 
Po ukończeniu studiów pracę zawodową rozpoczął stażem podyplomowym w Szpitalu Grochowskim im. dr Rafała Masztaka w Warszawie.
W 1996 r. rozpoczął pracę w Centrum Rehabilitacji im. prof. Weissa STOCER w Konstancinie, zdobywając doświadczenie z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu na stanowisku młodszego asystenta, w późniejszym czasie asystenta oraz  starszego asystenta Oddziału Ortopedii Dziecięcej, Oddziału Urazowo-Ortopedycznego, Oddziału Urazów Kręgosłupa i Rdzenia Kręgowego, Oddziału Wad Postawy i Skolioz oraz Oddziału Ortopedii Dorosłych.  
W latach 2004-2011 pełnił jednocześnie funkcję p.o. kierownika, a później kierownika Poradni Specjalistycznej Centrum Rehabilitacji im. prof. Weissa STOCER w Konstancinie. 
W 2001 r. związał się na stałe z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie będąc starszym asystentem Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa oraz Poradni Specjalistycznej. 
Ukończył liczne szkolenia i kursy zawodowe w kraju i za granicą, m. in. w Austrii (Stolzalpe), Francji (Annency), Finlandii (Helsinki) i USA (Orlando). 
Jest szczególnie związany z operacjami implantacji protez stawu biodrowego i kolanowego oraz operacjami w obrębie ręki. 

Turnus rehabilitacyjny

Nasza placówka słynie również z organizowania turnusów rehabilitacyjno-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z wadami postawy, chorobą Scheuermanna, skoliozą. Odbywają się one w malowniczej scenerii Dworku nad Pilicą. Urokliwa architektura, czysta rzeka, drewniane pomosty z tarasami wypoczynkowymi, w którym naturalnie się wypoczywa i regeneruje siły. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszej kadry LINMED i  STOŁECZNEGO CENTRUM REHABILITACJI W KONSTANCINIE z oddziału Wad Postawy i  Skolioz zapewniamy profesjonalnie programy terapii. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dworeknadpilica.pl oraz kontaktu z Linmed. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

 
Turnus rehabilitacyjny
Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych
nieprzerwanie od 2000r.

KONTAKT

LINMED ORTOPEDIA I REHABILITACJA
Al. Komisji Edukacji Narodowej 99
02-777 Warszawa
wejscie od ulicy Dzwonniczej (przy dzwonnicy kościelnej)
mapa dojazdu
Godziny otwarcia
pon - pt: 8.30 - 20.00 sob: 9.00 - 15.00
Działamy od 2000r.